Obiady czwartkowe to projekt, który od 2007 roku odpowiada na zainteresowanie studentów WNE UW (ale nie tylko!) planowaniem swojej ścieżki zawodowej. Jest to cykl spotkań ze znanymi osobami ze świata biznesu, nauki i polityki (często są to absolwenci naszego wydziału!), które opowiadają o swojej karierze i inspirują młode pokolenie do odkrywania swojego planu na życie. Podczas rozmów z zaproszonymi gośćmi studenci mają okazję odkryć sekrety sukcesu w biznesie oraz spojrzeć na świat polskiego biznesu z perspektywy eksperta. 

Przez ostatnie lata gościliśmy na wydarzeniu wielu wspaniałych gości takich jak: Prof. Andrzej Blikle (przedsiębiorca i cukiernik), Marek Kondrat (aktor, biznesmen, koneser win), Dr Irena Eris (założycielka Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris), Zbigniew Grycan (właściciel marki lodów Grycan), Wojciech Kruk (Prezes firmy jubilerskiej W.Kruk), Zbigniew Jagiełło (Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego), Jędrzej Wittchen (założyciel oraz prezes firmy Wittchen) czy Marek Zuber (ekonomista i analityk rynków finansowych).

Od tego roku projekt wraca w lekko zmienionej formie i będzie polegał na krótkich wywiadach zamieszczanych na naszych social mediach. Mamy nadzieję, że taka forma będzie idealną odpowiedzią na szybki styl życia młodych ludzi i pozwoli czerpać inspiracje niezależnie od miejsca pobytu i o każdej porze.

Pierwsze filmy już niedługo. Stay tuned!
  

 

Arrow
Arrow
Slider