Kim jesteśmy

Koło Naukowe Strategii Gospodarczej działa na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego od 2000 roku. Jesteśmy studentami pełnymi pasji, energii i otwartości na świat. Staramy się łączyć rozwój naukowy ze zdobywaniem kompetencji przyszłości. Swoją działalność opieramy na realizacji szerokiej gamy projektów o tematyce ekonomii, biznesu i umiejętności miękkich. Oprócz tego uczestniczymy w konferencjach oraz sami je organizujemy, chętnie współpracujemy z firmami i organizacjami studenckimi, a także angażujemy się w akcje charytatywne.

Nasza misja

Misją KNSG jest stwarzanie możliwości studentom do pogłębiania wiedzy oraz zdobywania praktycznych umiejętności z zakresu ekonomii, biznesu i kompetencji miękkich. Chcemy, aby nasza działalność przyczyniła się do świadomego wyboru optymalnej ścieżki kariery przez studentów UW. Dlatego promujemy kompetencje przyszłości, pobudzamy do myślenia strategicznego oraz jesteśmy łącznikiem pomiędzy pracodawcą, a przyszłym pracownikiem.

Wszystko to osiągamy w ramach licznych projektów, konferencji i szkoleń dopasowanych do potrzeb studentów i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Czym się zajmujemy

- Organizujemy konferencje naukowe, debaty, szkolenia i spotkania

- Uczestniczymy w konferencjach naukowych w kraju i za granicą

- Współpracujemy z kadrą naukową WNE UW, największymi firmami oraz organizacjami studenckimi