Zarząd

 

Weronika Sokół - Prezeska Zarządu 

Studentka trzeciego roku Finansów i Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W KNSG zaangażowana od początku swojej przygody ze studiami. Dwukrotnie współorganizowała projekt Soft Skills Week, a podczas tego wydarzenia w 2021 roku zorganizowała 4 inspirujące spotkania z ze specjalistami w dziedzinach Personal Brandingu i LinkedIn’a. Dodatkowo współorganizowała nowy projekt - Diament Ekonomiczny. Poza działalnością w KNSG udziela się także w Komisji Promocji i Współpracy Biznesowej oraz Komisji Kultury Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. 

Od najmłodszych lat jej największą pasją jest taniec towarzyski. W wolnym czasie uwielbia gotować i spotykać się ze znajomymi. 

Adela Łastawiecka - Członkini Zarządu ds. Strategii

Studentka trzeciego roku Finansów i Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Do KNSG dołączyła dopiero na drugim roku studiów i w kilka miesięcy zdążyła koordynować projekt Soft Skills Week 2021, a także zaangażować się w przygotowania Konferencji Biznesu UW oraz Diamentu Ekonomicznego. Do każdej inicjatywy podchodzi z pełnym entuzjazmem i otwartą głową na nowe pomysły. 

W wolnej chwili lubi wyjść na spacer z podcastem w słuchawkach, gotować roślinne potrawy i uczyć się języków obcych.
 

Katarzyna Mocio - Członkini Zarządu ds. Relacji Zewnętrznych

Studentka drugiego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Od początku swojej przygody ze studiami całkowicie zaangażowana w działalność Koła i projekt Soft Skills.

Wielka fanka imprez tematycznych i spontanicznych podróży, marzy jej się słoneczna Hiszpania.
 

 

Bartosz Oczkowski - Członek Zarządu ds. Promocji i Social Media

Student trzeciego roku Ekonomii Przedsiębiorstwa na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.  

Od początku studiów bacznie obserwował działalność KNSG, zaś po dołączeniu zaangażował się w projekt Soft Skills Week oraz tworzenie grafik na wydarzenia.  

Interesuje się marketingiem, ale jego pasją są kolaże. Wolne wieczory lubi spędzać z książką i ulubioną herbatą. Wielki fan pierogów i kuchni hiszpańskiej.
 

 

Radosław Małecki – Członek Zarządu ds. Relacji Wewnętrznych

Student trzeciego roku Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W działalność KNSG zaangażowany jako członek zespołów projektowych zajmujących się organizowaniem Konferencji Biznesu UW oraz Międzyuczelnianego Forum Audytu i Konsultingu. Poza udzielaniem się w Kole należy również do NZS UW, gdzie pełni funkcję Dyrektora ds. Wydarzeń oraz zajmuje się nawiązywaniem kontaktów z partnerami.

Prywatnie entuzjasta piłki nożnej i niemieckiego hip-hopu. Wolne wieczory najczęściej poświęca na spotkania towarzyskie, ciekawą książkę lub film z gatunku fantastyki.