Ewelina Osowska - Prezes Zarządu

Studentka drugiego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno - Menedżerskich. Od początku działalności w KNSG członek zespołu Obiadów Czwartkowych. Zainteresowana poszerzaniem wiedzy z zakresu Analizy Danych i Finansów. Prywatnie pasjonatka literatury kryminalnej, biograficznej i psychologicznej, a także miłośniczka spędzania wolnego czasu w górach.

Martyna Głowacz – Członek Zarządu ds. relacji wewnętrznych

Studentka drugiego roku Informatyki i Ekonometrii. Wolny czas najchętniej spędza w towarzystwie znajomych. Interesuje się muzyką, podróżami, czasami gra w tenisa ziemnego, ale zdarzy się też, że upiecze coś pysznego.

Joanna Kwiek – Członek Zarządu ds. partnerstwa merytorycznego

Studentka drugiego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno – Menedżerskich. Z kołem związana od pierwszego roku studiów  poprzez działalność w projekcie Obiady Czwartkowe. Ekonomicznie interesuje się zarządzaniem instytucjami kultury, a prywatnie mało czym się nie interesuje. Najbardziej jednak: dobrym kinem, muzyką, językami obcymi i zdrowym odżywianiem.

Agnieszka Smoląg –Członek Zarządu ds. promocji i IT

Studentka trzeciego roku Informatyki i Ekonometrii na WNE UW. W wolnych chwilach fotografuje, piecze oraz przemierza lasy i parki. Nie wyobraża sobie dnia bez muzyki oraz dobrego filmu lub serialu.

Michał Bartoszek – Członek Zarządu ds. relacji z firmami

Student trzeciego roku Informatyki i Ekonometrii na WNE UW. Od najmłodszych lat wielki pasjonat szachów, uczestnik wielu turniejów szachowych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Obecnie, zdobytą wiedzą dzieli się z najmłodszymi. W KNSG UW zajmuje się m.in. nawiązywaniem współpracy z partnerami merytorycznymi i strategicznymi. Jego zainteresowania to rozwój osobisty, filmy dokumentalne, piłka nożna, siatkówka i tenis ziemny.

Zarząd 2015/2016

Zarząd 2014/2015