Weronika Czaplewska - Prezes Zarządu

Studentka drugiego roku Jednoczesnych Studiów Matematyczno-Ekonomicznych na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.  Na początku działalności w KNSG członek Obiadów Czwartkowych i fotograf Koła, współorganizatorka II Konferencji Studentów WNE. Interesuje się Nową Ekonomią Instytucjonalną i Austriacką Szkołą Ekonomiczną. Przyszłość wiąże z pracą w instytucjach promujących idee wolnorynkowe.

Oprócz ekonomii interesuje się malarstwem w szczególności twórczością Vincenta van Gogha.

Julia Wittlieb - Członek Zarządu do spraw finansowych
Studentka drugiego roku informatyki i ekonometrii na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. W KNSG od 2016 roku. Pomagając przy konferencjach takich jak “Shadow 2017” czy “Warsaw International Economic Meeting” lepiej poznała badawczo-naukową stronę studiów ekonomicznych. Obecnie pracuje przy projekcie dotyczącym smart cities.

Interesuje się programowaniem, prowadziła warsztaty z tej dziedziny. Dokształca się w zakresie przetwarzania danych. Przez wiele lat tańczyła w zespole, obecnie taniec nadal jest jej największą pasją.

Marcin Waryszak - Członek Zarządu do spraw relacji zewnętrznych
Student drugiego roku Jednoczesnych Studiów Matematyczno-Ekonomicznych na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. W KNSG dołączył do projektu Inside Days, wkrótce zostając jego koordynatorem. Szuka szerokiego spojrzenia na ekonomię. Stara się wykorzystywać zaawansowane narzędzia matematyczne, a także odważnie łączyć je z podejściem behawioralnym i psychologicznym.
Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie. Z zamiłowania jest żeglarzem.

Daria Buśko - Członek Zarządu do spraw relacji wewnętrznych
Studentka drugiego roku Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Działalność w KNSG rozpoczęła dołączając do projektów MFAK oraz Inside Days, współkoordynatorka akcji „Szlachetna Paczka” na WNE.  Zainteresowana matematyką finansową oraz ubezpieczeniową,  zafascynowana językiem rosyjskim oraz kulturą Rosji.  W wolnym czasie zajmuje się tańcem towarzyskim.

Magdalena Jasińska - Członek Zarządu do spraw promocji i IT
Studentka pierwszego roku Ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Odpowiedzialna za stronę internetową i fanpage Koła. Kilkukrotna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w wędkarstwie spławikowym oraz rzutowym, a także wielka miłośniczka tańca, sportu oraz dobrej lektury.

Copyright @ 2018 KNSG UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.