pzu

Soft Skills w Radio Kampus

Każdy w Warszawie niech nastawi odbiorniki na 97,1 FM na radio Kampus. Promujemy Soft Skills Week razem z naszym partnerem medialnym. Słuchajcie koordynator projektu Klaudii Pawelec, która opowie o tym czym są umiejętności miękkie, jakie czekają nas warsztaty i dlaczego warto się u nas pojawić.

Ewentualnie możecie słuchać online: http://radiokampus.fm/player.html

Najnowsza edycja Soft Skills Week już w przyszłym tygodniu!

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy nowy cykl warsztatów w ramach Soft Skills Week.

Coraz częściej zapominamy o umiejętnościach miękkich zwanych często soft skills. Jednak czym tak naprawdę one są? Są to chociażby takie zdolności jak umiejętne przemawianie, asertywność, kompetencje przywódcze, odporność na stres lub organizacja czasu. Przekrój jest bardzo szeroki a nie każdy ma je wszystkie wrodzone. Dlatego jako Koło Naukowe Strategii Gospodarczej stramy się udostępnić wam możliwość rozwoju zdolności, które mogą zaważyć na waszej rozmowie kwalifikacyjnej, promocji a nawet zdanej sesji.

 

 

Od 3 do 7 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się wykłady i warsztaty związane właśnie z tą tematyką.

 • Poniedziałek / 03.04 / Aula A / godz. 18.30 / Andrzej Śmiech / Dyscyplina vs. Motywacja, czyli co determinuje sukces w funkcji czasu / wykład
 • Wtorek / 04.04 / Aula B / godz. 18.30 / Agnieszka Rędzińska / Work-life fit, czyli jak dojść do stanu flow / wykład
 • Środa / 05.04 / Aula C / godz. 18:30 / Łukasz Bieliński / Jak radzić sobie z kłótniami i konfliktami w nurcie komunikacji opartej na empatii / wykład
 • Czwartek / 06.04 / godz 16:45 / Aula B / Dawid Machalica / Kim jest Twój wewnętrzny krytyk i jak z nim rozmawiać? / warsztat
 • Piątek / 07.04 / sala 104 / godz 16:45 / Karolina Łysik / Konstruktywne przyjmowanie krytyki / warsztat

  Naszymi partnerami medialnymi są:
 • Niezależny miesięcznik studenów Magiel http://www.magiel.waw.pl/
 • Akademickie Radio Kampus http://radiokampus.fm/
 • Studencki portal Studentnews.pl http://www.studentnews.pl/
 • Magazyn psychologiczny Bang! http://magazynbang.pl/
 • Magazyn psychologiczny Charaktery http://charaktery.eu/

  Zapisy na warsztat, który odbędzie się 06.04 oraz 07.04 już wkrótce!

Europa szuka drogowskazu

Relacja z konferencji „Wyzwania integracji gospodarczej w Unii Europejskiej” zorganizowanej przez WNE UW i NBP (26-27.09.2016, BUW)

Czy Europa zyska, czy straci na Brexicie? Jaką rolę odgrywać będzie w przyszłości waluta euro? Czy Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji będzie korzystne dla Europy? W jakim kierunku zmierza integracja rynków finansowych w Europie i na świecie? Czy Polska powinna wejść do strefy euro, aby nie zostać na peryferiach integracji europejskiej? Jak pobudzać wzrost gospodarczy w strefie euro w sytuacji braku skuteczności polityki pieniężnej?

Czytaj więcej...

Warsztaty z Microsoft Excel (z VBA) oraz pakietu R

13391592 10153924807472798 2014910456231247339 o

Zapraszamy serdecznie na Warsztaty z Microsoft Excel (VBA) oraz pakietu R, które odbędą się 20-21 czerwca w Szkole Głównej Handlowej, a prowadzone będą przez doktoranta WNE, Piotra Ćwiakowskiego.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 13

Free business joomla templates